českydeutsch
VIII. ročník mezinárodní soutěže růžových vín

Informace pro vystavovatele

Vážení tvůrci nejlahodnějšího moku světa,

přijměte laskavě pozvání k již tradiční výstavě růžových vín Jarovín rosé 2011 tentokráte ne na Zimní stadion ve Znojmě, ale do reprezentativních prostor Miele Gallery v Brně. Za léta existence výstavy jste byli svědky vzestupné tendence zájmu o srovnání kvalit růžových vín mezi domácími i zahraničními vinaři a popularita výstavy byla znát i mezi odbornou veřejností. Vysoká návštěvnost této přehlídky je důvodem ke změně prostor pro konání již VIII. ročníku výstavy růžových vín, do prostor odpovídajících významu dané akce.
Pro letošní ročník chceme udržet vysokou úroveň výstavy, kterou jsme nastolili v loňském roce a zároveň k dosažení kontaktu Vás vinařů s odbornou veřejností během výstavy, odborníků z řad gastronomických provozů, somelierů hotelových řetězců, majitelů vinoték i milovníků a sběratelů vína. Produkce a propagace výstavy zůstává svěřena na základě skvělých loňských zkušeností společnosti Kofroň production & advertising, která má zkušenosti z oblasti marketingu vína a kontakty v naší cílové skupině.

Novinky a cíle Jarovín Rosé 2011:

  • Zajistit výstavě propagaci v odborných i společenských médiích
  • Rozšířit počet vystavovatelů (tuzemsko i zahraničí)
  • Přesunem veřejné části výstavy přilákat velký počet potenciálních zákazníků
  • Rozšířit plochu pro prezentaci vín

Vy majitelé a zaměstnanci vinařství, lidé, kteří věnovali vínu lásku a péči budete zajisté potěšeni, že budeme dělat vše pro to, aby výstava přilákala co nejvíce návštěvníků, kteří budou chtít nakupovat vaše vína, že je společnými silami při¬lákáme na ojedinělou výstavu, která slibuje průřez nejlepšími růžovými víny z Moravy, Čech i zahraničí. Mezi zásadní novinky patří možnost mimosoutěžní prezentace ucelené řady vín z Vaší produkce ve stáncích v areálu výstavy. Stánky budou zájemcům pronajaty za symbolickou částku.

Ukázka stánku k pronájmu v rámci prodeje vín vystavovatelů

stánekstánek

 

Petr Kofroň - jednatel KOFROŇ PRODUCTION & ADVERTISING s.r.o.
Anna Černá - SDRUŽENÍ DOBŠICKÝCH VINAŘŮ

Partneři

Sdružení dobšických vinaru

Vinarský fond

Kofron Production & Advetising

roseportal.cz

VHS plus Znojmo

Radio Blaník