českydeutsch
VIII. ročník mezinárodní soutěže růžových vín

Informace

Letošní, již osmý ročník přehlídky růžových vín Jarovín Rosé 2011, se uskuteční 7.5.2011 od 10 do 21 hodin v předsálí znojemské radnice na ulici Obroková 12. Slavnostní vyhlášení výsledků je naplánované na půl čtvrtou hodinu odpolední.

Samotné hodnocení vzorků odbornou a mediální komisí proběhne 21. 4. 2011 od deseti hodin dopoledne v sále Sokolovny v Dobšicích u Znojma.

Mezinárodní soutěž růžových vín Jarovín Rosé se stává již tradicí. Loňského ročníku se zúčastnilo přes sto vzorků růžových vín z tuzemska, ale i Slovenska a Rakouska. V letošním roce slibují pořadatelé ještě rozmanitější přehlídku tohoto zajímavého segmentu vinařství, a to nejen z České republiky, ale i z řady dalších evropských zemí. Cílem organizátorů letošního ročníku Jarovín Rosé 2011 je rovněž jako loni přilákat odbornou veřejnost z oblasti gastronomie a obchodu s vínem, a to na opravdu zásadní a ucelenou přehlídku růžových vín v této zemi. Soutěž této kategorie vín ve srovnatelném rozsahu jinde v České republice dosud není.

Partneři

Sdružení dobšických vinaru

Vinarský fond

Kofron Production & Advetising

roseportal.cz

VHS plus Znojmo

Radio Blaník